VND5T035LAKTR-E
5S-VND5T035LAKTR-E
VND5T035LAKTR-E
IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO24
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:VIPower?
Switch Type:General Purpose
Number of Outputs:2
Ratio - Input:Output:1:01:00 AM
Output Configuration:High Side
Output Type:N-Channel
Interface:On/Off
Voltage - Load:4 V ~ 36 V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):Not Required
Current - Output (Max):30A
Rds On (Typ):35 mOhm