AL5809-25P1-7
5S-AL5809-25P1-7
AL5809-25P1-7
IC LED DV HV 600V PDI123
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:-
Type:Linear
Topology:-
Internal Switch(s):Yes
Number of Outputs:1
Voltage - Supply (Min):2.5V
Voltage - Supply (Max):60V
Voltage - Output:60V
Current - Output / Channel:25mA