Home
All Products
Integrated Circuits (ICs)
PMIC - AC DC Converters, Offline SwitchersVIPER20-E 497-6794-5-ND
497-6794-5-ND
5S-497-6794-5-ND
497-6794-5-ND
STMicroelectronics
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | 1000 |
| Series: | Tube |
| Output Isolation: | Obsolete |
| Internal Switch(s): | Isolated |
| Voltage - Breakdown: | Yes |
| Topology: | 620V |
| Voltage - Start Up: | Flyback |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 11V |
| Duty Cycle: | 8 V ~ 15 V |
| Frequency - Switching: | - |
| Power (Watts): | Up to 200kHz |
| Fault Protection: | 20W |
| Control Features: | Current Limiting |
| Operating Temperature: | Over Temperature |
| Package / Case: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Mounting Type: | Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads) |
| Other: | 5-PENTAWATT,Surface Mount,, |
Related special
-
- 497-6838-2-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-6-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-6838-1-ND
- STDVE003ABTR
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-6-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-1-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11993-2-ND
- TS4621BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-6-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-5268-1-ND
- TS4956EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-6-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-1-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11992-2-ND
- TS4601BEIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-6-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-4985-1-ND
- TS472EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-6-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
-
- 497-11994-1-ND
- TS4621EIJT
- STMicroelectronics
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













