AS4C2M32D1-5TIN
5S-AS4C2M32D1-5TIN
AS4C2M32D1-5TIN
Inc.
Product Description
| Packaging: | 108 |
| Series: | Tray - Waffle |
| Memory Type: | Discontinued at Digi-Key |
| Memory Format: | Volatile |
| Technology: | DRAM |
| Memory Size: | SDRAM - DDR |
| Clock Frequency: | 64Mb (2M x 32) |
| Write Cycle Time - Word: | 200MHz |
| Page: | 15ns |
| Access Time: | 700ps |
| Memory Interface: | Parallel |
| Voltage - Supply: | 2.3 V ~ 2.7 V |