STK404-120N-E
5S-STK404-120N-E
STK404-120N-E
IC HYBRID AUD AMP 120W 1CH 12SIP
Product Description
Packaging:Bulk
Series:-
Type:Class AB
Output Type:1-Channel (Mono)
Max Output Power x Channels @ Load:120W x 1 @ 6 Ohm
Voltage - Supply:0 V ~ 65 V
Features:Mute
Mounting Type:Short-Circuit Protection
Operating Temperature:Standby
Supplier Device Package:Through Hole
Package / Case:-
Other:-,12-SIP,Formed Leads,
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated