DS33M31N+
5S-DS33M31N+
DS33M31N+
IC MAPPER ETHERNET 256CSBGA
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | - |
| Applications: | Data Transport |
| Interface: | SPI Serial |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Package / Case: | 2.5V |
| Supplier Device Package: | 3.3V |