XPC850DEZT50BUR2
5S-XPC850DEZT50BUR2
XPC850DEZT50BUR2
IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Speed:32-Bit
Co-Processors/DSP:50MHz
Voltage - I/O:USB 1.x (1)
Operating Temperature:3.3V