XPC850DEVR50BU
5S-XPC850DEVR50BU
XPC850DEVR50BU
IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Product Description
Packaging:Tray
Speed:32-Bit
Co-Processors/DSP:50MHz
Voltage - I/O:USB 1.x (1)
Operating Temperature:3.3V