MPC850VR80BU
5S-MPC850VR80BU
MPC850VR80BU
IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA
Product Description
Packaging:Tray
Speed:32-Bit
Co-Processors/DSP:80MHz
Voltage - I/O:USB 1.x (1)
Operating Temperature:3.3V