MPC850VR66BU
5S-MPC850VR66BU
MPC850VR66BU
IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Product Description
Packaging:Tray
Speed:32-Bit
Co-Processors/DSP:66MHz
Voltage - I/O:USB 1.x (1)
Operating Temperature:3.3V