MPC850DEZQ66BUR2
5S-MPC850DEZQ66BUR2
MPC850DEZQ66BUR2
IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Speed:32-Bit
Co-Processors/DSP:66MHz
Voltage - I/O:USB 1.x (1)
Operating Temperature:3.3V