Data Acquisition - Digital PotentiometersX9315UMIZ-2.7 X9315UMIZ-2.7-ND
X9315UMIZ-2.7-ND
5S-X9315UMIZ-2.7-ND
X9315UMIZ-2.7-ND
Intersil
Product Description
| Packaging: | 800 |
| Resistance (Ohms): | 32 |
| Interface: | 50k |
| Tolerance: | Non-Volatile |
| Temperature Coefficient (Typ): | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): | - |
| Operating Temperature: | ??????20% |
| Package / Case: | ??????300 ppm/??????C |