Clock-Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency SynthesizersSilicon Labs SL23EP08SC-4H
SL23EP08SC-4H
5S-SL23EP08SC-4H
SL23EP08SC-4H
IC BUFFER 220MHZ 8CH3.3V 16TSOIC
Product Description
| Packaging: | Tube |
| Series: | - |
| Type: | - |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Input: | Clock |
| Output: | LVCMOS |
| Number of Circuits: | 1 |
| Ratio - Input:Output: | 1:09:00 AM |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Frequency - Max: | 220MHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/Yes |
| Voltage - Supply: | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Operating Temperature: | 0??????C ~ 70??????C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154 |
| Supplier Device Package: | 3.90mm Width) |