M2006-02-693.4830T
5S-M2006-02-693.4830T
M2006-02-693.4830T
Integrated Device Technology Inc
Product Description
Packaging:500
Series:Tape & Reel (TR)
Type:Obsolete
PLL:-
Input:Yes
Output:LVDS
Number of Circuits:LVPECL
Ratio - Input:Output:LVPECL
Differential - Input:Output:1
Frequency - Max:2:02:00 AM
Divider/Multiplier:Yes/Yes
Voltage - Supply:693.483MHz
Operating Temperature:Yes/No
Mounting Type:3.135 V ~ 3.465 V