M2004-01-644.5313
5S-M2004-01-644.5313
M2004-01-644.5313
Integrated Device Technology Inc
Product Description
Packaging:57
Series:Tray
Type:Obsolete
PLL:-
Input:Yes
Output:LVCMOS
Number of Circuits:LVTTL
Ratio - Input:Output:LVPECL
Differential - Input:Output:1
Frequency - Max:2:01:00 AM
Divider/Multiplier:No/Yes
Voltage - Supply:644.5313MHz
Operating Temperature:Yes/No
Mounting Type:3.135 V ~ 3.465 V