M1026-13-155.5200
5S-M1026-13-155.5200
M1026-13-155.5200
Integrated Device Technology Inc
Product Description
Packaging:57
Series:Tube
Type:Obsolete
PLL:-
Input:Yes
Output:LVCMOS
Number of Circuits:LVDS
Ratio - Input:Output:LVPECL
Differential - Input:Output:LVTTL
Frequency - Max:LVPECL
Divider/Multiplier:1
Voltage - Supply:2:01:00 AM
Operating Temperature:Yes/Yes
Mounting Type:155.52MHz
Package / Case:Yes/No
Supplier Device Package:3.135 V ~ 3.465 V