SGE365-0-0760-10000C-NONE
5S-SGE365-0-0760-10000C-NONE
SGE365-0-0760-10000C-NONE
SGE365 SAFETY CONTACT 760MM
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated