SGE225-SP-1750-4000MQD
5S-SGE225-SP-1750-4000MQD
SGE225-SP-1750-4000MQD
SPCL SGE-225: PROFILE 1750MM
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated