SGE125-X-1200-5000C-15K
5S-SGE125-X-1200-5000C-15K
SGE125-X-1200-5000C-15K
SGE125 EDGE 1200MM WITH 1 - 5 M
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated