Industrial EquipmentOmron Automation and Safety SGE-88-0-0300-2500C-0C
SGE-88-0-0300-2500C-0C
5S-SGE-88-0-0300-2500C-0C
SGE-88-0-0300-2500C-0C
SPECIAL SAFETY EDGE SGE-88
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated