SGE-245-0-1900 02500C-02500C
5S-SGE-245-0-1900 02500C-02500C
SGE-245-0-1900 02500C-02500C
SGE-245-0-1900 02500C-02500C
Product Description
Series:*
Applications:-
Type:-
Cable Length:-
Reel Capacity:-
Cable Type:-
Cable Diameter:-
Voltage:-
Lamp Wattage:-
Current Rating:-
Features:-
Approvals:-
Other:,,,
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated