Industrial EquipmentOmron Automation and Safety SGE-225-5-0850 00250C-00250F
SGE-225-5-0850 00250C-00250F
5S-SGE-225-5-0850 00250C-00250F
SGE-225-5-0850 00250C-00250F
SGE-225-5-0850 00250C-00250F
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated