Industrial EquipmentOmron Automation and Safety SGE-225-2-2500 02700C
SGE-225-2-2500 02700C
5S-SGE-225-2-2500 02700C
SGE-225-2-2500 02700C
SGE-225-2-2500 02700C SFTY EDGE
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated