MTKM-1100-0250
5S-MTKM-1100-0250
MTKM-1100-0250
UNIVERSAL TRIM KIT 1100MM X 250M
Product Description
Series:*
Applications:-
Type:-
Cable Length:-
Reel Capacity:-
Cable Type:-
Cable Diameter:-
Voltage:-
Lamp Wattage:-
Current Rating:-
Features:-
Approvals:-
Other:,,,
Related special
  • MX34032NF2
  • JAE Electronics
  • CONN HEADER R/A 32POS 2.2MM