Wireless Charging CoilsTDK Corporation WT1005690-12K2-A6-G
WT1005690-12K2-A6-G
5S-WT1005690-12K2-A6-G
WT1005690-12K2-A6-G
TX 3 COIL 1 LAYER 11.5 - 12.5UH
Product Description
| Series: | WT |
| Function: | Transmitter |
| Type: | 3 Coil |
| Inductance: | 1 Layer |
| Tolerance: | 11.5 ~ 12.5??????H |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Q @ Freq: | 80 mOhm |
| Current Rating: | - |
| Current - Saturation: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | 3.94 L x 2.20 W x 0.19 H (100.0mm x 56mm x 4.8mm),,, |