AWCCA-47R38H08-C01-B
5S-AWCCA-47R38H08-C01-B
AWCCA-47R38H08-C01-B
RX 1 COIL 1 LAYER 11.5UH
Product Description
| Series: | AWCCA |
| Function: | Receiver |
| Type: | 1 Coil |
| Inductance: | 1 Layer |
| Tolerance: | 11.5??????H |
| DC Resistance (DCR): | ??????5% |
| Q @ Freq: | 160 mOhm |
| Current Rating: | 34 @ 100kHz |
| Current - Saturation: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | -25??????C ~ 85??????C |
| Other: | 1.85 L x 1.85 W x 1.02 H (47.0mm x 47.0mm x 26.0mm),,, |