AWCCA-18R18H10-C01-B
5S-AWCCA-18R18H10-C01-B
AWCCA-18R18H10-C01-B
RX 1 COIL 1 LAYER 10.5UH
Product Description
| Series: | AWCCA |
| Function: | Receiver |
| Type: | 1 Coil |
| Inductance: | 1 Layer |
| Tolerance: | 10.5??????H |
| DC Resistance (DCR): | ??????10% |
| Q @ Freq: | 330 mOhm |
| Current Rating: | 17 @ 100kHz |
| Current - Saturation: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | -25??????C ~ 85??????C |
| Other: | 0.72 Dia x 0.04 H (18.3mm x 1.0mm),,, |