VLS6045EX-6R8M
5S-VLS6045EX-6R8M
VLS6045EX-6R8M
FIXED IND 6.8UH 3.6A 47 MOHM SMD
Product Description
Series:VLS-EX
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.6A
Q @ Freq:4.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:47 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.236"" W (6.00mm x 6.00mm)","0.177"" (4.50mm)"