VLS4012ET-1R5N
5S-VLS4012ET-1R5N
VLS4012ET-1R5N
FIXED IND 1.5UH 2.1A 72 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.1A
Q @ Freq:2.1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:72 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.047"" (1.20mm)"