VLS4012ET-1R0N
5S-VLS4012ET-1R0N
VLS4012ET-1R0N
FIXED IND 1UH 2.5A 60 MOHM SMD
Product Description
Series:VLS
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):2.5A
Q @ Freq:2.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:60 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.047"" (1.20mm)"