VLS4012ET-150M
5S-VLS4012ET-150M
VLS4012ET-150M
FIXED IND 15UH 700MA 372 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:700mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:372 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.047"" (1.20mm)"