VLS4012ET-100M
5S-VLS4012ET-100M
VLS4012ET-100M
FIXED IND 10UH 890MA 228 MOHM
Product Description
Series:VLS
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):890mA
Q @ Freq:890mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:228 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.047"" (1.20mm)"