VLS4012ET-100M
5S-VLS4012ET-100M
VLS4012ET-100M
FIXED IND 10UH 890MA 228 MOHM
Product Description
| Series: | VLS |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 890mA |
| Q @ Freq: | 890mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 228 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.047"" (1.20mm)" |