Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLS3015T-6R8MR86
VLS3015T-6R8MR86
5S-VLS3015T-6R8MR86
VLS3015T-6R8MR86
FIXED IND 6.8UH 860MA 211 MOHM
Product Description
Series:VLS
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):860mA
Q @ Freq:860mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:211 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"