Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLS3015T-4R7MR99
VLS3015T-4R7MR99
5S-VLS3015T-4R7MR99
VLS3015T-4R7MR99
FIXED IND 4.7UH 990MA 136 MOHM
Product Description
Series:VLS
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):990mA
Q @ Freq:990mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:136 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"