Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLS3015T-150MR58
VLS3015T-150MR58
5S-VLS3015T-150MR58
VLS3015T-150MR58
FIXED IND 15UH 580MA 422 MOHM
Type:-
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):580mA
Q @ Freq:580mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:422 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"