Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLS3015ET-4R7M-CA
VLS3015ET-4R7M-CA
5S-VLS3015ET-4R7M-CA
VLS3015ET-4R7M-CA
FIXED IND 4.7UH 1.35A 136 MOHM
Product Description
Series:VLS-E-CA
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.35A
Q @ Freq:1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:136 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"