VLS3015ET-3R3M-CA
5S-VLS3015ET-3R3M-CA
VLS3015ET-3R3M-CA
FIXED IND 3.3UH 1.5A 112 MOHM
Product Description
| Series: | VLS-E-CA |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.5A |
| Q @ Freq: | 1.15A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 112 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)" |