VLS3015ET-2R2M-CA
5S-VLS3015ET-2R2M-CA
VLS3015ET-2R2M-CA
FIXED IND 2.2UH 1.75A 84 MOHM
Product Description
| Series: | VLS-E-CA |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.75A |
| Q @ Freq: | 1.35A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 84 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)" |