Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLS3012T-6R8MR90
VLS3012T-6R8MR90
5S-VLS3012T-6R8MR90
VLS3012T-6R8MR90
FIXED IND 6.8UH 900MA 228 MOHM
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):900mA
Q @ Freq:900mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:228 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"