Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLS3012T-330MR40
VLS3012T-330MR40
5S-VLS3012T-330MR40
VLS3012T-330MR40
FIXED IND 33UH 400MA 1.248 OHM
Type:-
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):400mA
Q @ Freq:400mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.248 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"