Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLS3012T-1R5N1R7
VLS3012T-1R5N1R7
5S-VLS3012T-1R5N1R7
VLS3012T-1R5N1R7
FIXED IND 1.5UH 1.7A 82 MOHM SMD
Product Description
Series:VLS
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.7A
Q @ Freq:1.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:82 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"