VLS3012ET-470M
5S-VLS3012ET-470M
VLS3012ET-470M
FIXED IND 47UH 310MA 1.5 OHM SMD
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):310mA
Q @ Freq:310mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.5 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"