VLS3012ET-470M
5S-VLS3012ET-470M
VLS3012ET-470M
FIXED IND 47UH 310MA 1.5 OHM SMD
Product Description
| Series: | VLS |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 310mA |
| Q @ Freq: | 310mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.5 Ohm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)" |