Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLS3012ET-220M-CA
VLS3012ET-220M-CA
5S-VLS3012ET-220M-CA
VLS3012ET-220M-CA
FIXED IND 22UH 610MA 756 MOHM
Product Description
Series:VLS-E-CA
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):610mA
Q @ Freq:440mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:756 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.047"" (1.20mm)"