Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation VLS3010T-100MR65
VLS3010T-100MR65
5S-VLS3010T-100MR65
VLS3010T-100MR65
FIXED IND 10UH 650MA 468 MOHM
Product Description
Series:VLS
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):650mA
Q @ Freq:650mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:468 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.039"" (1.00mm)"