VLS252010T-3R3M
5S-VLS252010T-3R3M
VLS252010T-3R3M
FIXED IND 3.3UH 940MA 304 MOHM
Product Description
| Series: | VLS |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 940mA |
| Q @ Freq: | 1A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 304 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.039"" (1.00mm)" |