VLS201610HBX-6R8M-1
5S-VLS201610HBX-6R8M-1
VLS201610HBX-6R8M-1
FIXED IND 6.8UH 880MA 558 MOHM
| Type: | Metal |
| Inductance: | 6.8|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 880mA |
| Q @ Freq: | 700mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 558 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,0806 (2016 Metric),0806 (2016 Metric),"0.079"" L x 0.063"" W (2.00mm x 1.60mm)","0.039"" (1.00mm)" |