VLP8040T-6R8M
5S-VLP8040T-6R8M
VLP8040T-6R8M
FIXED IND 6.8UH 3.6A 32 MOHM SMD
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.6A
Q @ Freq:3.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:32 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.303"" W (8.00mm x 7.70mm)","0.157"" (4.00mm)"