VLP8040T-470M
5S-VLP8040T-470M
VLP8040T-470M
FIXED IND 47UH 1.5A 160 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.5A |
| Q @ Freq: | 1.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 160 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.315"" L x 0.303"" W (8.00mm x 7.70mm)","0.157"" (4.00mm)" |